Jak to celé probíhá

Obvykle do studia přicházíte s jasnou představou, jak byste své tělo chtěli zkrášlit. Společně motiv projednáme, a po té Vám jej naskicujeme, popř. nakreslíme přímo na tělo. Získáte tak konkrétnější představu, jak bude tetování vypadat přímo na Vás.

Nezapomeňte, že lidské tělo je bohaté na různá zakřivení, čímž vznikají odlišnosti od katalogové předlohy. Pokud je vše podle vašich představ, můžeme začít.

Doba a cena samotného tetování je závislá na jeho zpracování, velikosti, barvách, počtu sezení.

Průbeh tetování většinou začíná tak, že si sednete si do křesla, tatér vám oholí místo, na které chcete tetování umístit a toto místo vydesinfikuje. Poté vám nakreslí motiv a případně navrhne další úpravy. Pak započne samotné tetování. Většinou nebolí, maximálně štípe, ale záleží samozřejmě na místě, kde se necháváte tetovat. Nejvíce to bolí v oblastech, kde je málo podkožního tuku, případně je tam kůže tenká. Po dokončení tetování následuje dezinfekce a přelepení igelitovou bandáží.

Když už tetování máte, je nutné dodržovat určité zásady péče o tetování a hygieny.

Veškeré věci použité při tetování jsou jednorázové (jehly, rukavice, kalíšky na barvu, holítka,...), po použití se ukládají do boxu, k následné likvidaci!

Stojek po dokončení tetování se očistí a vydesinfikuje.

© 2016 LukeTatto.cz